Na co zwrócić uwagę przy wyborze rozwiązania BI
+48
Zobacz webinarium!
Uzupełniając formularz, wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Astrafox Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Poloneza 93 (Administrator danych). Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych.*
Wdrożenie systemu Business Intelligence stanowić może moment przełomowy w dziejach rozwoju organizacji. Im lepiej dobrane rozwiązanie, tym niższy koszt i krótszy czas wdrożenia oraz większe korzyści biznesowe.

Zastanawiasz się nad wyborem rozwiązania Business Intelligence? To nagranie jest dla Ciebie!

Opowiemy o tym, jak dobrze zaplanować proces wyboru systemu do Twojej firmy, dokonamy przeglądu rozwiązań BI dostępnych na rynku, pokażemy mały wycinek możliwości Tableau i podzielimy się wiedzą na temat wdrożeń, a mamy o czym opowiadać, bo przeprowadziliśmy ich ponad 200. :)
Webinarium dostępne na żądanie
Prelegent
Izabela Trojan
Sales Manager
Psycholog społeczny, rozwija sprzedaż Tableau. Doradza klientom oraz organizuje wydarzenia poświęcone analizie danych. Miłośniczka medytacji, podróży i pracy z umysłem.
ASTRAFOX Sp. z o. o.
ul. Poloneza 93
02-826 Warszawa
tel +48 22 355 21 60
office@astrafox.p
Firma Astrafox to najstarszy partner Tableau w Polsce posiadający największe doświadczenie we wdrażaniu i dostosowywaniu do potrzeb swoich Klientów nawet najbardziej zaawansowanych rozwiązań analitycznych. Obecnie Tableau to najlepszy system Business Intelligence. Stworzony, by zamienić setki tabel z milionami danych w piękne wykresy.