Business Intelligence w zasięgu ręki: wizualizacja danych na mapach
webinarium na żądanie
+48
Klikając “Zarejestruj się” wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Astrafox Sp. z o.o. (Warszawa, ul. Poloneza 93) powyższych danych osobowych w celach promocyjnych, informacyjnych, reklamowych i marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych oraz na przesyłanie na podany adres email informacji handlowych od Astrafox Sp. z o.o.
Zarejestruj się na webinarium
Eksperci, którzy na co dzień wizualizują dane, stają codziennie przed zadaniem kreatywnego wykorzystania map, które w znacznym stopniu przyczynią się do stworzenia raportów bardziej czytelnych, bogatszych w informacje, łatwiejszych do zrozumienia i co najważniejsze bardziej użytecznych przy podejmowaniu kluczowych decyzji biznesowych.

Podczas webinarium zobaczysz:
  • podstawowe zastosowanie map w wizualizacji danych w Tableau
  • przykładowe wykorzystanie danych długości i szerokości geograficznych
  • jak stworzyć custom regionalny
  • jak filtrować dane w innych obszarach raportu

Zobacz inne webinary LETNIEJ SZKOŁY ASTRAFOX tutaj.
Attach to Sekcja 4
Prelegent
Sebastian Wareluk
Business Intelligence Specialist
Absolwent WUM, specjalista zdrowia publicznego. Pierwsze doświadczenia z Tableau zdobywał uczestnicząc w prestiżowym programie Cisco Bridge, organizowanym przez światowego lidera w dziedzinie komunikacji. Obecnie pracuje w dziale Business Intelligence w Astrafox. Na co dzień wspiera klientów w doborze najlepszych rozwiązań w zakresie analityki i wizualizacji danych oraz rozwija sieć sprzedaży Tableau.
ASTRAFOX Sp. z o. o.
ul. Poloneza 93
02-826 Warszawa
tel +48 22 355 21 60
office@astrafox.pl
Firma Astrafox to najstarszy partner Tableau w Polsce posiadający największe doświadczenie we wdrażaniu i dostosowywaniu do potrzeb swoich Klientów nawet najbardziej zaawansowanych rozwiązań analitycznych. Obecnie Tableau to najlepszy system Business Intelligence. Stworzony, by zamienić setki tabel z milionami danych w piękne wykresy.