Attach to Sekcja 1
Webinarium: Wstęp do analiz 'What-if' w Tableau
Webinarium dostępne na żądanie!
Nowoczesny system Business Intelligence to nie tylko raporty przedstawiające istotne parametry naszego biznesu w statycznej formie, ale również coraz szerszy wachlarz możliwości interakcji z danymi. Jedną z nich są analizy 'What-If', które dzięki zastosowaniu dynamicznych parametrów dają nam szybką informację o tym, jaki wpływ mają zmiany wybranego parametru na nasze ogólne wyniki.

Na webinarze dowiesz się:
  • jakie rodzaje parametrów możesz wykorzystać w Tableau
  • jak powiązać parametry z elementami tworzonego raportu
  • jak w kilku krokach stworzyć prostą analizę wrażliwości
+48
Klikając “Zarejestruj się” wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Astrafox Sp. z o.o. (Warszawa, ul. Poloneza 93) powyższych danych osobowych w celach promocyjnych, informacyjnych, reklamowych i marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych oraz na przesyłanie na podany adres email informacji handlowych od Astrafox Sp. z o.o.
Inne nasze webinary znajdziesz na naszej stronie internetowej. Zajrzyj także na naszego bloga, gdzie znajdziesz ostatni wpis o tworzeniu idealnego dashboardu. Jeżeli masz jakieś pytania napisz do nas: monika.obrebska@astrafox.pl
Sebastian Wareluk
Business Intelligence Specialist
Absolwent WUM, specjalista zdrowia publicznego. Pierwsze doświadczenia z Tableau zdobywał uczestnicząc w prestiżowym programie Cisco Bridge, organizowanym przez światowego lidera w dziedzinie komunikacji. Obecnie pracuje w dziale Business Intelligence w Astrafox. Na co dzień wspiera klientów w doborze najlepszych rozwiązań w zakresie analityki i wizualizacji danych oraz rozwija sieć sprzedaży Tableau.
Prelegent
ASTRAFOX Sp. z o. o.
ul. Poloneza 93
02-826 Warszawa
tel +48 22 355 21 60
office@astrafox.pl
Frima Astrafox to najstarszy partner Tableau w Polsce posiadający największe doświadczenie we wdrażaniu i dostosowywaniu do potrzeb swoich Klientów nawet najbardziej zaawansowanych rozwiązań analitycznych. Obecnie Tableau to najlepszy system Business Intelligence. Stworzony, by zamienić setki tabel z milionami danych w piękne wykresy.