/
Współdzielenie raportów
w organizacji w środowisku Tableau
/
Webinarium dostępne na żądanie
+48
Tworzenie atrakcyjnych wizualizacji danych i raportów prowadzących do nowych spostrzeżeń to pierwszy krok do sukcesu. Drugim jest możliwość bezpiecznego dzielenia się wnioskami z Twoich analiz z innymi. Zapraszamy na webinarium Współdzielenie raportów w organizacji w środowisku Tableau, podczas którego przestawimy możliwości rozwiązań Tableau Server i Tableau Mobile w zakresie współdzielenia raportów w organizacji. Na webinarium zostaną przedstawione takie tematy jak:
  • publikowanie raportów i źródeł danych
  • rodzaje uprawnień użytkowników i praca na raporcie z perspektywy jego twórcy i odbiorcy
  • współdzielenie jednego raportu między użytkownikami, którzy nie powinni widzieć na wzajem swoich wyników lub ogólnych wyników firmy
  • tworzenie raportu dedykowanego dla urządzeń mobilnych i najważniejsze funkcje Tableau Mobile na systemie Android

Webinarium dostępne jest na żądanie i można je obejrzeć w każdej chwili.

Webinarium dedykowane jest zarówno dla osób początkujących, które dopiero rozpoczynają swoją pracę z Tableau lub zastanawiają się nad wyborem rozwiązania Business Intelligence, jak i dla osób, które już korzystają z Tableau Desktop i rozważają rozwój swojego środowiska analitycznego.

Sebastian Wareluk
Absolwent WUM, specjalista zdrowia publicznego. Pierwsze doświadczenia z Tableau zdobywał uczestnicząc w prestiżowym programie Cisco Bridge, organizowanym przez światowego lidera w dziedzinie komunikacji. Obecnie pracuje w dziale Business Intelligence w Astrafox. Na co dzień wspiera klientów w doborze najlepszych rozwiązań w zakresie analityki i wizualizacji danych oraz rozwija sieć sprzedaży Tableau.
Prelegent:
ASTRAFOX Sp. z o. o.
ul. Poloneza 93
02-826 Warszawa
tel +48 22 355 21 60
office@astrafox.pl
Frima Astrafox to najstarszy partner Tableau w Polsce posiadający największe doświadczenie we wdrażaniu i dostosowywaniu do potrzeb swoich Klientów nawet najbardziej zaawansowanych rozwiązań analitycznych. Obecnie Tableau to najlepszy system Business Intelligence. Stworzony, by zamienić setki tabel z milionami danych w piękne wykresy.
Klikając “Zarejestruj się!” wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Astrafox Sp. z o.o. (Warszawa, ul. Poloneza 93) powyższych danych osobowych w celach promocyjnych, informacyjnych, reklamowych i marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych oraz na przesyłanie na podany adres email informacji handlowych od Astrafox Sp. z o.o.