Webinarium
Tableau Prep
+48
Poznaj Tableau Prep!
Według badań analitycy większość czasu poświęcają na przygotowanie, oczyszczanie i łączenie danych a tylko 20% na ich rzeczywistą analizę. Przedstawiamy Tableau Prep, innowacyjne narzędzie do przygotowania danych dostępne w ramach licencji Tableau Desktop, które zrewolucjonizuje świat analityki.
Już 10 maja podczas webinarium ASTRAFOX pokażemy Tableau Prep - nowy moduł Tableau, który daje możliwość zaawansowanej transformacji, łączenia, profilowania danych bez znajomości programowania. Podczas webinarium dowiesz się, jak:
  • automatycznie połączyć dane z wielu plików i baz danych w różnych układach
  • usunąć duplikaty, błędne wartości i stworzyć automatyczne grupowania
  • uzyskać spójne źródło danych do raportowania dostępne dla użytkowników
Będzie to premierowy pokaz tego nowego narzędzia do przygotowania danych  w Tableau.Udział w webinarium jest bezpłatny, a spotkanie odbędzie się w języku polskim.

Przygotowanie danych do analizy jeszcze nigdy nie było tak proste!
Webinarium dostępne na żądanie
Klikając “Zarejestruj się” wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Astrafox Sp. z o.o. (Warszawa, ul. Poloneza 93) powyższych danych osobowych w celach promocyjnych, informacyjnych, reklamowych i marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych oraz na przesyłanie na podany adres email informacji handlowych od Astrafox Sp. z o.o.
Prelegent
Absolwent PW, zafascynowany Data Science, doświadczenie z wdrożeń ERP/BI. Na codzień zarządza działem BI. Po pracy poświęca czas dzieciom, bieganiu z psem i grze na gitarze.
Piotr Reszka
CEO Astrafox

ASTRAFOX Sp. z o. o.
ul. Poloneza 93
02-826 Warszawa
tel +48 22 355 21 60
office@astrafox.pl
Frima Astrafox to najstarszy partner Tableau w Polsce posiadający największe doświadczenie we wdrażaniu i dostosowywaniu do potrzeb swoich Klientów nawet najbardziej zaawansowanych rozwiązań analitycznych. Obecnie Tableau to najlepszy system Business Intelligence. Stworzony, by zamienić setki tabel z milionami danych w piękne wykresy.