Attach to Sekcja 1
Przygotowanie danych w Tableau
+48
Klikając “Zarejestruj się" wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Astrafox Sp. z o.o. (Warszawa, ul. Poloneza 93) powyższych danych osobowych w celach promocyjnych, informacyjnych, reklamowych i marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych oraz na przesyłanie na podany adres email informacji handlowych od Astrafox Sp. z o.o.
Bardzo często mówiąc o Tableau skupiamy się na wizualizacji danych. Tymczasem dla osób rozważających rozpoczęcie pracy z Tableau najważniejszym pytaniem powinno być, jak przebiega proces podłączenia i przygotowania danych. Zabiera on najwięcej czasu, ponieważ użytkownik chce mieć ten proces jak najbardziej zautomatyzowany.  Przygotowanie danych w Tableau jest bardzo proste, nie zajmuje wiele czasu i zapewnia automatyzację procesów.

Podczas webinarium dowiesz się:

  • dlaczego Tableau jest uniwersalne
  • w jaki sposób przygotować dane pochodzące z plików Excel
  • jak szybko zbudować model danych z różnych źródeł
  • jak tworzyć źródła danych z kilku tabel o podobnej strukturze (Union) i hierarchię do drillowania danych
  • jak tworzyć nowe wymiary i rozdzielać kolumny
Webinarium na żądanie!
Prelegent
Analityk biznesowy z 20 letnim doświadczeniem pracy w korporacjach takich branż jak bankowość, produkcja, FMCG i telekomunikacja. Swoje umiejętności i doświadczenie zdobywał w sprzedaży, controllingu i łańcuchu dostaw. Absolwent Ekonomii na Uniwersytecie Warszawskim. Certyfikowany Trener  i Konsultant Tableau.  Wdraża, szkoli, doradza jak najlepiej wykorzystać narzędzia w biznesie.
Michał Maliszewski
BI Consultant
ASTRAFOX Sp. z o. o.
ul. Poloneza 93
02-826 Warszawa
tel +48 22 355 21 60
office@astrafox.pl
Frima Astrafox to najstarszy partner Tableau w Polsce posiadający największe doświadczenie we wdrażaniu i dostosowywaniu do potrzeb swoich Klientów nawet najbardziej zaawansowanych rozwiązań analitycznych. Obecnie Tableau to najlepszy system Business Intelligence. Stworzony, by zamienić setki tabel z milionami danych w piękne wykresy.