Kreatywna wizualizacja danych w Tableau
Webinarium dostępne na żądanie
+48
Aby wizualizacja danych niosła ze sobą właściwą informację, korzystamy z wielu rodzajów wykresów. Praktycznie we wszystkich narzędziach Business Intelligence te najbardziej podstawowe są dostępne w zasięgu jednego kliknięcia. Najczęściej schody zaczynają się wtedy, kiedy chcemy użyć czegoś niestandardowego.
Na webinarium pokażemy Wam, jak zbudować w Tableau kreatywne wizualizacje takie jak funnel chart, world cloud, treemap bars, i wiele, wiele innych.


Prelegent
Sebastian Wareluk
BI Specialist
Absolwent WUM, specjalista zdrowia publicznego. Pierwsze doświadczenia z Tableau zdobywał uczestnicząc w prestiżowym programie Cisco Bridge, organizowanym przez światowego lidera w dziedzinie komunikacji. Obecnie pracuje w dziale Business Intelligence w Astrafox. Na co dzień wspiera klientów w doborze najlepszych rozwiązań w zakresie analityki i wizualizacji danych oraz rozwija sieć sprzedaży Tableau.
ASTRAFOX Sp. z o. o.
ul. Poloneza 93
02-826 Warszawa
tel +48 22 355 21 60

office@astrafox.pl
Firma Astrafox to najstarszy partner Tableau w Polsce posiadający największe doświadczenie we wdrażaniu i dostosowywaniu do potrzeb swoich Klientów nawet najbardziej zaawansowanych rozwiązań analitycznych. Obecnie Tableau to najlepszy system Business Intelligence. Stworzony, by zamienić setki tabel z milionami danych w piękne wykresy.