Jakie historie skrywają dane klocków LEGO?
Webinarium dostępne na żądanie
+48
Sezon zakupów świątecznych w pełni, jeśli szukasz prezentu dla swoich bliskich LEGO może być świetnym pomysłem zarówno dla tych małych jak i dużych. Chcesz wiedzieć, jaki zestaw będzie najlepszy?
Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy webinarium, na którym pokażemy różne historie, jakie można odkryć analizując dane o klockach LEGO od 1950 roku. Czy wiedziałeś, że pierwsza figurka LEGO pojawiła się w 1962, potem przez ponad 10 lat nie było w zestawach żadnych figurek, aż zaczął się na nie boom, który trwa do dziś? Słyszałeś o tym, że największy historycznie zestaw LEGO Millenium Falcon ma znacznie mniej unikalnych elementów niż Ninjago City?
Dołącz do naszego webinarium i poznaj inne ciekawostki, które skrywają dane LEGO i przy okazji zobacz, jak tworzyć interesujące wizualizacje i raporty w Tableau. Podczas webinarium:
  • podłączymy się do danych o klockach LEGO,
  • zrobimy rekonesans danych, stworzymy przydatne miary,
  • skonstruujemy dashboardy pokazujące LEGO z różnych perspektyw takich jak popularność, kolory, poziom skomplikowania.
Zbiór danych i workbooki zostaną udostępnione uczestnikom webinarium po jego zakończeniu.
Prelegent
Piotr Reszka
CEO, Astrafox
Absolwent PW, zafascynowany Data Science, doświadczenie z wdrożeń ERP/BI. Na codzień zarządza działem BI. Po pracy poświęca czas dzieciom, bieganiu z psem i grze na gitarze.
ASTRAFOX Sp. z o. o.
ul. Poloneza 93
02-826 Warszawa
tel +48 22 355 21 60

office@astrafox.pl
Firma Astrafox to najstarszy partner Tableau w Polsce posiadający największe doświadczenie we wdrażaniu i dostosowywaniu do potrzeb swoich Klientów nawet najbardziej zaawansowanych rozwiązań analitycznych. Obecnie Tableau to najlepszy system Business Intelligence. Stworzony, by zamienić setki tabel z milionami danych w piękne wykresy.