Bezpłatny webinar
Sztuka wizualizacji danych 
- od Excela do prawdziwej analityki
11 marca
godz. 12:00
Zapisz się na webinar online
+48
🔸 na podstawie swojego budżetu domowego rozpocząć naukę analizowania danych, które na co dzień masz w zasięgu ręki,
🔸 tworzyć użyteczne wskaźniki, tzw. KPI i jak tę wiedzę przenieść na środowisko biznesowe. 
Chcesz otrzymywać informacje o kolejnych webinarach (w tym o rabatach, w przypadku organizacji webinarów płatnych)? Zaznacz poniższe zgody!
Podczas webinaru dowiesz się, jak:
Wykorzystując odpowiednie narzędzia, odczarujemy owianą złą sławą mozolną pracę w arkuszach kalkulacyjnych. Poznasz metody pracy, które obudzą w Tobie pasję analizy i wizualizacji danych. A to wszystko bez zaawansowanej matematyki, statystyki czy programowania.
Obudź w sobie pasję do analizy i wizualizacji danych!
Posłuchaj krótkiego filmu i poznaj więcej szczegółów: 
Weź udział w webinarze i zdobądź zniżkę na CERTYFIKOWANY KURS 
Akademia Business Intelligence 
Prowadzący:
Sebastian Wareluk
BI Consultant ASTRAFOX
Jako praktyk i Manager działu BI R&D w Astrafox oraz trener raportowania i wizualizacji danych (m. in. Tableau, Alteryx) jest w stanie przekazać kluczową i praktyczną wiedzę potrzebną do pracy w Tableau.
Organizatorzy:
Firma Astrafox od 1999 roku dostarcza organizacjom wiedzę oraz nowoczesne technologie pozwalające sprawnie podejmować trafne decyzje biznesowe na podstawie danych. Wspiera przy tym wszystkie aspekty pracy z narzędziami Business Intelligence i zabezpiecza cały proces pracy z danymi.
Centrum Kształcenia Podyplomowego przy AHE w Łodzi kształci w ramach studiów podyplomowych od 1997 r. Proponuje kilkadziesiąt kierunków, które pozwalają na zdobycie nowych kwalifikacji i umiejętności niezbędnych na dynamicznym rynku pracy.