Jak przygotować rozproszone dane do analizy? Pierwsze kroki w Alteryx
+48
Zapisz się na webianarium
Klikając “Zarejestruj się” wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Astrafox Sp. z o.o. (Warszawa, ul. Poloneza 93) powyższych danych osobowych w celach promocyjnych, informacyjnych, reklamowych i marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych oraz na przesyłanie na podany adres email informacji handlowych od Astrafox Sp. z o.o.
Na co dzień zmagasz się z danym rozproszonymi po wielu Excelach i próbujesz je wyczyścić, zintegrować i złożyć je w jedną spójną całość? Chcesz dowiedzieć się jak usprawnić swoją pracę? Dołącz do naszego webinarium „Jak przygotować rozproszone dane do analizy? Pierwsze kroki w Alteryx”, podczas którego dowiesz się:
  • jak wykorzystać podstawowe narzędzia do łączenia danych,
  • jak czyścić, integrować, i słownikować dane,
  • jak projektować workflow w Alteryx i eksportować dane
Materiał na webinar powstał w oparciu o dane wykorzystane w konkursie Data Champion Competition, podczas którego uczestnicy mogli przeanalizować dane z ponad 400 kanałów polskiego YouTube'a, udostępnionych przez sieć partnerską LifeTube.
Webinarium dostępne na żądanie
Attach to Sekcja 4
Prelegent
Sebastian Wareluk
Business Intelligence Specialist
Absolwent WUM, specjalista zdrowia publicznego. Pierwsze doświadczenia z Tableau zdobywał uczestnicząc w prestiżowym programie Cisco Bridge, organizowanym przez światowego lidera w dziedzinie komunikacji. Obecnie pracuje w dziale Business Intelligence w Astrafox. Na co dzień wspiera klientów w doborze najlepszych rozwiązań w zakresie analityki i wizualizacji danych oraz rozwija sieć sprzedaży Tableau.
ASTRAFOX Sp. z o. o.
ul. Poloneza 93
02-826 Warszawa
tel +48 22 355 21 60
office@astrafox.pl
Firma Astrafox to najstarszy partner Tableau w Polsce posiadający największe doświadczenie we wdrażaniu i dostosowywaniu do potrzeb swoich Klientów nawet najbardziej zaawansowanych rozwiązań analitycznych. Obecnie Tableau to najlepszy system Business Intelligence. Stworzony, by zamienić setki tabel z milionami danych w piękne wykresy.