Visual Analytics Best Practice – czyli jak skutecznie wizualizować dane
+48
Zapisz się na webinarium
Klikając “Zarejestruj się” wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Astrafox Sp. z o.o. (Warszawa, ul. Poloneza 93) powyższych danych osobowych w celach promocyjnych, informacyjnych, reklamowych i marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych oraz na przesyłanie na podany adres email informacji handlowych od Astrafox Sp. z o.o.
Głównym celem wizualizacji danych jest skuteczny i zrozumiały przekaz zawartych w nich treści. Należy pamiętać, że raport, który zostaje przygotowany ma służyć analizie danych. Jak należy stworzyć wizualizację, by była ona czytelna, a każdy kto weźmie do ręki nasz raport będzie w stanie zrozumieć dane i skutecznie wysnuć wnioski? Podczas webinarium przedstawionych zostanie kilka prostych technik wizualizacji, które pozwolą Ci stać się jeszcze bardziej efektywnym w analizie danych.
Podczas webinarium dowiesz się:
  • jak wizualizować dane - którego wykresu użyć
  • jak tworzyć dashboardy, aby były czytelnie
  • jak czytać i używać interaktywności na wykresach
  • jak wyglądają najczęstsze błędy przy wizualizacji danych
Zobacz inne webinary LETNIEJ SZKOŁY ASTRAFOX tutaj.
Webinarium dostępne na żądanie!
Attach to Sekcja 4
Prelegent
Ewa Łapińska
Senior Sales Manager BI
Absolwentka Ekonomii, ewangelista Tableau w Polsce. Doradza i pomaga klientom osiągnąć korzyści z analizy danych. Odkrywa swoją drugą młodość ucząc się jazdy na rolkach i łyżwach.
ASTRAFOX Sp. z o. o.
ul. Poloneza 93
02-826 Warszawa
tel +48 22 355 21 60
office@astrafox.pl
Firma Astrafox to najstarszy partner Tableau w Polsce posiadający największe doświadczenie we wdrażaniu i dostosowywaniu do potrzeb swoich Klientów nawet najbardziej zaawansowanych rozwiązań analitycznych. Obecnie Tableau to najlepszy system Business Intelligence. Stworzony, by zamienić setki tabel z milionami danych w piękne wykresy.