Tworzenie raportu sprzedażowego w 20 minut - jakie pytania należy zadawać Twoim danym?
Webinarium dostępne na żądanie
Sprzedaż jest jednym z ważniejszych elementów biznesu. Pełne zrozumienie i właściwy wgląd w ten proces, zdają się być kluczowe. Podczas webinarium pokażemy, jak samodzielnie zacząć zgłębiać tę wiedzę korzystając z łatwego w użyciu narzędzia Business Intelligence - Tableau.
+48
Klikając “Zarejestruj się” wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Astrafox Sp. z o.o. (Warszawa, ul. Taborowa 8) powyższych danych osobowych w celach promocyjnych, informacyjnych, reklamowych i marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych oraz na przesyłanie na podany adres email informacji handlowych od Astrafox Sp. z o.o.
Zapisz się na webinarium!
Zobacz inne webinary LETNIEJ SZKOŁY ASTRAFOX tutaj.
Prelegent
Izabela Trojan
Psycholog społeczny, rozwija sprzedaż Tableau. Doradza klientom oraz organizuje wydarzenia poświęcone analizie danych. Miłośniczka medytacji, podróży i pracy z umysłem.
ASTRAFOX Sp. z o. o.
ul. Poloneza 93
02-826 Warszawa
tel +48 22 355 21 60
office@astrafox.pl
Firma Astrafox to najstarszy partner Tableau w Polsce posiadający największe doświadczenie we wdrażaniu i dostosowywaniu do potrzeb swoich Klientów nawet najbardziej zaawansowanych rozwiązań analitycznych. Obecnie Tableau to najlepszy system Business Intelligence. Stworzony, by zamienić setki tabel z milionami danych w piękne wykresy.