Twoje raporty + Visual Analytics, czyli jak raportować dane w sposób szybki i zrozumiały
Webinarium dostępne na żądanie
+48
Podczas webinarium poznasz Tableau, wiodące narzędzie Business Intelligence, które dzięki swoim zaawansowanym możliwościom w zakresie wizualizacji i analityki danych stanowi najlepszą alternatywę dla powszechnie używanych arkuszy kalkulacyjnych. W czasie tej sesji pokażemy Ci jak wygląda budowanie cyklicznych raportów w Tableau i w jaki sposób zautomatyzować ich udostępnianie. Zobaczysz również, jak szybko będziesz mógł zapomnieć o codziennym rozsyłaniu raportów mailem, wykorzystując przejrzystą galerię raportów Tableau Server.
Prelegent
Absolwent WUM, specjalista zdrowia publicznego. Pierwsze doświadczenia z Tableau zdobywał uczestnicząc w prestiżowym programie Cisco Bridge, organizowanym przez światowego lidera w dziedzinie komunikacji. Obecnie pracuje w dziale Business Intelligence w Astrafox. Na co dzień wspiera klientów w doborze najlepszych rozwiązań w zakresie analityki i wizualizacji danych oraz rozwija sieć sprzedaży Tableau.
Sebastian Wareluk
BI Consultant
ASTRAFOX Sp. z o. o.
ul. Poloneza 93
02-826 Warszawa
tel +48 22 355 21 60

office@astrafox.pl
Firma Astrafox to najstarszy partner Tableau w Polsce posiadający największe doświadczenie we wdrażaniu i dostosowywaniu do potrzeb swoich Klientów nawet najbardziej zaawansowanych rozwiązań analitycznych. Obecnie Tableau to najlepszy system Business Intelligence. Stworzony, by zamienić setki tabel z milionami danych w piękne wykresy.