Tableau + R, czyli skuteczny forecasting
+48
Zobacz webinarium!
Uzupełniając formularz, wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Astrafox Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Poloneza 93 (Administrator danych). Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych.*
Włączenie forecastowania w R umożliwia zbudowanie precyzyjnego modelu predykcyjnego. W połączeniu z możliwościami wizualizacyjnymi Tableau możemy w ten sposób przygotować narzędzie, które w znaczącym stopniu ułatwi podejmowanie ważnych decyzji biznesowych.

Podczas tego webinarium:
  • Dowiesz się, jak rozpocząć pracę w Tableau z R
  • Poznasz dwie metody wykorzystania modelu predykcyjnego w Tableau
  • Zobaczysz przykłady forecastu ETS i ARIMA używając Tableau + R.
Webinarium dostępne na żądanie
Prelegent
Piotr Reszka
CEO Astrafox
Absolwent PW, zafascynowany Data Science, doświadczenie z wdrożeń ERP/BI. Na codzień zarządza działem BI. Po pracy poświęca czas dzieciom, bieganiu z psem i grze na gitarze.
ASTRAFOX Sp. z o. o.
ul. Poloneza 93
02-826 Warszawa
tel +48 22 355 21 60
office@astrafox.p
Firma Astrafox to najstarszy partner Tableau w Polsce posiadający największe doświadczenie we wdrażaniu i dostosowywaniu do potrzeb swoich Klientów nawet najbardziej zaawansowanych rozwiązań analitycznych. Obecnie Tableau to najlepszy system Business Intelligence. Stworzony, by zamienić setki tabel z milionami danych w piękne wykresy.