Tableau + R: Regresja logistyczna
+48
Zobacz webinarium!
Uzupełniając formularz, wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Astrafox Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Poloneza 93 (Administrator danych). Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych.*
Każdego dnia podejmujemy ważne decyzje biznesowe. Najlepsze z nich podejmowane są w oparciu o dane.
Podczas webinarium pokażemy przykłady zastosowania Tableau i regresji logistycznej przy predykcji zdarzeń takich jak: kolejny zakup klienta, utrata klienta, czy prawdopodobieństwo spłacenia kredytu.

Z nagrania dowiesz się:
  • Jak przygotować model regresji logistycznej w Tableau
  • Jak działa regresja logistyczna i do czego warto ją wykorzystywać
  • Jak podłączyć Tableau do R
  • Jak wykorzystać najlepsze cechy Tableau oraz R w celu zwiększenia możliwości analitycznych
Webinarium dostępne na żądanie
Prelegent
Piotr Reszka
CEO Astrafox
Absolwent PW, zafascynowany Data Science, doświadczenie z wdrożeń ERP/BI. Na codzień zarządza działem BI. Po pracy poświęca czas dzieciom, bieganiu z psem i grze na gitarze.
ASTRAFOX Sp. z o. o.
ul. Poloneza 93
02-826 Warszawa
tel +48 22 355 21 60
office@astrafox.p
Firma Astrafox to najstarszy partner Tableau w Polsce posiadający największe doświadczenie we wdrażaniu i dostosowywaniu do potrzeb swoich Klientów nawet najbardziej zaawansowanych rozwiązań analitycznych. Obecnie Tableau to najlepszy system Business Intelligence. Stworzony, by zamienić setki tabel z milionami danych w piękne wykresy.