Webinarium dostępne na żądanie
Tabele a wizualizacja danych?
+48
Migracja z Excela do narzędzi BI jest procesem, dobrze jeżeli jest ewolucją a nie rewolucją. Często biznes przyzwyczajony jest do tabel i nie dopuszcza możliwości całkowitego wyparcia ich przez wykresy. Chcesz dowiedzieć się, jak zbudować atrakcyjne tabele, które będą krokiem w stronę wizualizacji? Podczas webinarium zastanowimy, się jakie możliwości w zakresie tabel oferuje Tableau oraz w jaki sposób wzbogacać je o dodatkowe wykresy aby rozpocząć proces transformacji sposobu raportowania. 
Prelegent
Łukasz Kościński
BI Specialist
Doświadczony analityk BI. Poszukiwacz zależności w danych. Szkoleniowiec, mówca profesjonalny, mistrz Polski w przemawianiu publicznym. Miłośnik zdrowia, lekarz medycyny chińskiej i wegetarianin. Prywatnie fan psów - molosów.
ASTRAFOX Sp. z o. o.
ul. Poloneza 93
02-826 Warszawa
tel +48 22 355 21 60

office@astrafox.pl
Firma Astrafox to najstarszy partner Tableau w Polsce posiadający największe doświadczenie we wdrażaniu i dostosowywaniu do potrzeb swoich Klientów nawet najbardziej zaawansowanych rozwiązań analitycznych. Obecnie Tableau to najlepszy system Business Intelligence. Stworzony, by zamienić setki tabel z milionami danych w piękne wykresy.