Opowiadanie historii za pomocą danych
Storytelling w Tableau
Webinarium dostępne na żądanie
+48
„Dane mówią, co się dzieje.
Historie mówią, dlaczego ma to znaczenie”
Jeśli pokażemy dane kilku osobom, każda z nich, na podstawie własnych doświadczeń, wyjdzie ze spotkania z kompletnie innym wnioskiem. A co jeśli jednak opowiemy kompletną historię opartą na tych danych? Czy wtedy każda osoba wychodząca ze spotkania będzie miała w głowie tę samą historię? Odpowiedź brzmi tak! Jeśli opowiesz historię przy pomocy danych, zmiana ta jest możliwa.
Podczas webinarium pokażemy, w jaki sposób opowiadać historie przy pomocy danych w Tableau, używając funkcjonalności narzędzia.
Prelegent
Michał Maliszewski
Senior BI Consultant
Analityk biznesowy z 20 letnim doświadczeniem pracy w korporacjach takich branż jak bankowość, produkcja, FMCG i telekomunikacja. Swoje umiejętności i doświadczenie zdobywał w sprzedaży, controllingu i łańcuchu dostaw. Absolwent Ekonomii na Uniwersytecie Warszawskim. Certyfikowany Trener  i Konsultant Tableau.  Wdraża, szkoli, doradza jak najlepiej wykorzystać narzędzia w biznesie.
ASTRAFOX Sp. z o. o.
ul. Poloneza 93
02-826 Warszawa
tel +48 22 355 21 60

office@astrafox.pl
Firma Astrafox to najstarszy partner Tableau w Polsce posiadający największe doświadczenie we wdrażaniu i dostosowywaniu do potrzeb swoich Klientów nawet najbardziej zaawansowanych rozwiązań analitycznych. Obecnie Tableau to najlepszy system Business Intelligence. Stworzony, by zamienić setki tabel z milionami danych w piękne wykresy.