Zwizualizuj swoją sprzedaż w Tableau. Analiza Pareto i Waterfall
+48
Zobacz webinarium!
Uzupełniając formularz, wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Astrafox Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Poloneza 93 (Administrator danych). Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych.*
Zależy Ci na optymalizacji wyników Twojej firmy? Chcesz szybko reagować i potrzebujesz łatwego dostępu do danych?
Obejrzyj nasze webinarium i dowiedz się, dlaczego Tableau jest najlepszym wyborem dla firm, które stawiają na rozwój, w kontekście raportowania sprzedaży. Pokażemy jak analizować dane, by oszczędzić czas i uniknąć pomyłek, oraz w jaki sposób wykorzystać potencjał Business Intelligence.

Podczas tego nagrania dowiesz się:
  • Jak zacząć pracować z Tableau - pokażemy czym jest Tableau, jakie ma przewagi nad konkurencją, oraz kiedy warto używać tego narzędzia
  • Jak łatwo dokonywać skutecznych analiz Pareto i Waterfall w Tableau
  • Jak należy zadawać pytania do Tableau tak, by uzyskiwać trafne odpowiedzi.
Webinarium dostępne na żądanie
Prelegent
Izabela Trojan
Sales Manager
Psycholog społeczny, rozwija sprzedaż Tableau. Doradza klientom oraz organizuje wydarzenia poświęcone analizie danych. Miłośniczka medytacji, podróży i pracy z umysłem.
ASTRAFOX Sp. z o. o.
ul. Poloneza 93
02-826 Warszawa
tel +48 22 355 21 60
office@astrafox.p
Firma Astrafox to najstarszy partner Tableau w Polsce posiadający największe doświadczenie we wdrażaniu i dostosowywaniu do potrzeb swoich Klientów nawet najbardziej zaawansowanych rozwiązań analitycznych. Obecnie Tableau to najlepszy system Business Intelligence. Stworzony, by zamienić setki tabel z milionami danych w piękne wykresy.