Poranna kawa z analityką i Tableau: Analiza i optymalizacja dystrybucji
Warszawa | Golden Floor Tower | 5 marca | 8:45 - 12:00
Zapisz się na wydarzenie!
+48
Wizualizuj dane i odkrywaj nowe możliwości!
Częstym zagadnieniem podczas planowania czy egzekucji sprzedaży różnych produktów jest kontrola budowania dystrybucji tych produktów w sieciach handlowych. Z biegiem cyklu życia produktu potrzeby analityczne zmieniają się i warto badać strukturę dystrybucji pod kątem jej optymalizacji.

5 marca w Warszawie wypij z nami swoją poranną kawę i dowiedz się jak wykorzystać Tableau – najnowocześniejsze rozwiązanie analityczne dostępne na rynku w celu optymalizacji swojej sieci dystrybucji.  Podczas wydarzenia na przykładzie z rynku FMCG pokażemy, jak w kreatywny i prosty sposób możemy zbadać poziomy dystrybucji produktu oraz uzyskać informacje o możliwościach optymalizacji. Dodatkowo będziesz miał okazję wziąć udział w praktycznym warsztacie i zbudować swój pierwszy raport analityczny w Tableau.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Spotkanie dedykowane jest dla osób, których praca związana jest z branżą FMCG, retail i logistyka.
5 marca 2019
8:45 - 12:00
Warszawa, Golden Floor Tower, ul. Chłodna 51 (mapa)
AGENDA
8:45 - 9:15 Rejestracja i śniadanie
9:15 - 10:00
Wykorzystanie analityki wizualnej w celu optymalizacji dystrybucji
10:00 - 10:15
Przerwa kawowa
10:15 - 12:00 Analityka w praktyce - warsztat Tableau*
*Uczestników warsztatów prosimy o przyniesienie własnych laptopów.
PRELEGENCI
Piotr Adamczyk
BI Manager
Doświadczony analityk danych, pasjonat wizualizacji i prezentacji danych oraz oprogramowania Tableau. Miłośnik marki Audi, whiskey single malt. Lubi aktywnie spędzać czas. Trener Tableau.
Ewa Łapińska
Senior Sales Manager BI
Absolwentka Ekonomii, ewangelista Tableau w Polsce. Doradza i pomaga klientom osiągnąć korzyści z analizy danych. Odkrywa swoją drugą młodość ucząc się jazdy na rolkach i łyżwach.
ASTRAFOX Sp. z o. o.
ul. Poloneza 93
02-826 Warszawa
tel +48 22 355 21 60
office@astrafox.pl
Firma Astrafox to najstarszy partner Tableau w Polsce posiadający największe doświadczenie we wdrażaniu i dostosowywaniu do potrzeb swoich Klientów nawet najbardziej zaawansowanych rozwiązań analitycznych. Obecnie Tableau to najlepszy system Business Intelligence. Stworzony, by zamienić setki tabel z milionami danych w piękne wykresy.