Webinarium dostępne na żądanie
Rozwiązania IT na analityczne bolączki finansistów
Czy w dalszym ciągu mimo zamkniętego okresu rozliczeniowego dostajesz przeterminowane faktury kosztowe, a kontrola budżetu to fikcja? Czy zamiast analizować kluczowe wskaźniki i na bieżąco reagować na ich zmianę, liczysz w Excelu swoje podstawowe KPI? Brakuje Ci podstawowych narzędzi do obsługi Twoich procesów i zaawansowanej analityki? Jeśli choć na jedno z tych pytań odpowiedziałeś „TAK”, ta prelekcja jest dla Ciebie. W oparciu o platformę Amodit oraz narzędzie Business Intelligence - Tableau pokażemy, jak płynnie przejść z chaosu do zdigitalizowanego świata finansisty.
Zarejestruj się!
Prelegenci
Anna Gniadek
Sales Director ASTRAFOX
Pasjonatka automatyzacji raportowania, wizualnej analizy danych i ambasador Tableau. Managerskie i analityczne szlify zdobyła w dużej firmie telekomunikacyjnej.
+48
ASTRAFOX Sp. z o. o.
ul. Poloneza 93
02-826 Warszawa
tel +48 22 355 21 60
office@astrafox.pl

Firma Astrafox to najstarszy partner Tableau w Polsce posiadający największe doświadczenie we wdrażaniu i dostosowywaniu do potrzeb swoich Klientów nawet najbardziej zaawansowanych rozwiązań analitycznych. Obecnie Tableau to najlepszy system Business Intelligence. Stworzony, by zamienić setki tabel z milionami danych w piękne wykresy.
Sebastian Wareluk
BI Consultant ASTRAFOX
W Astrafox łączy wiedzę z obszaru projektowania grafiki z pasją pracy analityka. Wspiera klientów w obszarze budowania raportów zgodnie z najlepszymi praktykami wizualizacji danych i komunikacji wizualnej.