Webinarium dostępne na żądanie
Rozwiązania Business Intelligence w odpowiedzi na wyzwania firm produkcyjnych
Czy zebrane dane w Excelu nie pozwalają Ci na bieżące pomiary przestojów i analizę ich powodów? Czy czas pracy i procent niezawodności jest oceniany intuicyjnie? Brakuje Ci też automatycznego odświeżania danych w określonych interwałach czasowych?
Jeśli powyższe kwestie brzmią znajomo i chcesz poznać rozwiązania, które są odpowiedzią na wyzwania stojące przed branżą produkcyjną - zapraszamy do wysłuchania naszej prelekcji. 
Opowiemy o rozwiązaniu wdrożonym u jednego z naszych klientów, który dzięki wprowadzonych rozwiązaniom zyskał możliwość reakcji na przestoje oraz natychmiastową analizę. Dane są automatycznie przetwarzane i czyszczone. W efekcie doprowadziło to do zwiększenia niezawodności w kluczowych procesach produkcyjnych.
Zarejestruj się!
Prelegent
Izabela Trojan
BI Senior Sales Manager ASTRAFOX
Psycholog społeczny, rozwija sprzedaż Tableau. Doradza klientom oraz organizuje wydarzenia poświęcone analizie danych. Miłośniczka medytacji, podróży i pracy z umysłem.
ASTRAFOX Sp. z o. o.
ul. Poloneza 93
02-826 Warszawa
tel +48 22 355 21 60
office@astrafox.pl

Firma Astrafox to najstarszy partner Tableau w Polsce posiadający największe doświadczenie we wdrażaniu i dostosowywaniu do potrzeb swoich Klientów nawet najbardziej zaawansowanych rozwiązań analitycznych. Obecnie Tableau to najlepszy system Business Intelligence. Stworzony, by zamienić setki tabel z milionami danych w piękne wykresy.
+48