Recepta na idealną analizę.
Jak przygotować dane?
Webinarium dostępne na żądanie
+48
W obliczu ilości gromadzonych informacji, tempa ich przetwarzania oraz różnorodności danych, perspektywa dostarczenia rzetelnej analizy, nie jest oczywista i wiąże się z wieloma wyzwaniami. Jakie trudności niesie za sobą proces przygotowania danych do analizy oraz jak sobie z nimi poradzić? Podczas naszego webinarium postaramy się odpowiedzieć na te pytania, dodatkowo poznasz sposoby na eliminację błędów w analizie, a na finiszu pokażemy Ci w jaki sposób możesz postawiać swoje pierwsze kroki w Tableau Prep.
Zobacz inne webinaria prowadzone w ramach Letniej Szkoły ASTRAFOX dowiedz się więcej >>
Prelegenci
Absolwent PW, zafascynowany Data Science, doświadczenie z wdrożeń ERP/BI. Na codzień zarządza działem BI. Po pracy poświęca czas dzieciom, bieganiu z psem i grze na gitarze.
Piotr Reszka
CEO
Anna Gniadek
Senior Account Manager
Pasjonatka automatyzacji raportowania, wizualnej analizy danych i ambasador Tableau. Managerskie i analityczne szlify zdobyła w dużej firmie telekomunikacyjnej.
ASTRAFOX Sp. z o. o.
ul. Poloneza 93
02-826 Warszawa
tel +48 22 355 21 60

office@astrafox.pl
Firma Astrafox to najstarszy partner Tableau w Polsce posiadający największe doświadczenie we wdrażaniu i dostosowywaniu do potrzeb swoich Klientów nawet najbardziej zaawansowanych rozwiązań analitycznych. Obecnie Tableau to najlepszy system Business Intelligence. Stworzony, by zamienić setki tabel z milionami danych w piękne wykresy.