Prawdziwa wartość analityki wizualnej: tabele tekstowe vs. wizualizacje
Webinarium na żądanie
+48
Zarejestruj się na webinarium
Tabela tekstowa nie jest wizualizacją. Podczas webinarium pokażemy jak wyjść z utartych schematów i cieszyć się z wartości dodanej, którą daje prawdziwa wizualizacja danych przy użyciu Tableau.

Odpowiednia prezentacja danych to kluczowy element analizy i podejmowania decyzji biznesowych. Użycie wizualizacji zamiast tabel tekstowych wydaje się być oczywiste, jednak w codziennej pracy wracamy do utartych schematów i produkujemy kolejne tabele.

Przykłady wykorzystane podczas webinarium pokażą, dlaczego warto wykorzystać przewagę wizualizacji i jej wartość dodaną nad tabelami tekstowymi.
Klikając “Zapisz się” wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Astrafox Sp. z o.o. (Warszawa, ul. Poloneza 93) powyższych danych osobowych w celach promocyjnych, informacyjnych, reklamowych i marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych oraz na przesyłanie na podany adres email informacji handlowych od Astrafox Sp. z o.o.
Zobacz inne webinary LETNIEJ SZKOŁY ASTRAFOX tutaj.
Attach to Sekcja 4
Prelegent
Michał Maliszewski
BI Consultant
Analityk biznesowy z 20 letnim doświadczeniem pracy w korporacjach takich branż jak bankowość, produkcja, FMCG i telekomunikacja. Swoje umiejętności i doświadczenie zdobywał w sprzedaży, controllingu i łańcuchu dostaw. Absolwent Ekonomii na Uniwersytecie Warszawskim. Certyfikowany Trener  i Konsultant Tableau.  Wdraża, szkoli, doradza jak najlepiej wykorzystać narzędzia w biznesie.
ASTRAFOX Sp. z o. o.
ul. Poloneza 93
02-826 Warszawa
tel +48 22 355 21 60
office@astrafox.pl
Firma Astrafox to najstarszy partner Tableau w Polsce posiadający największe doświadczenie we wdrażaniu i dostosowywaniu do potrzeb swoich Klientów nawet najbardziej zaawansowanych rozwiązań analitycznych. Obecnie Tableau to najlepszy system Business Intelligence. Stworzony, by zamienić setki tabel z milionami danych w piękne wykresy.