Podstawy Tableau – analizy sprzedażowe
+48
Zobacz webinarium!
Uzupełniając formularz, wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Astrafox Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Poloneza 93 (Administrator danych). Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych.*
Sprzedaż jest jednym z ważniejszych elementów biznesu. Pełne zrozumienie i właściwy wgląd w ten proces, są kluczowe. Podczas tego webinarium pokażemy, jak samodzielnie zacząć tę wiedzę zgłębiać, korzystając z łatwego w użyciu narzędzia Business Intelligence - Tableau.

Podczas nagrania nauczysz się:
  • Jak czytać dane - jak je wizualizować i jak je odczytywać w prawidłowy sposób
  • Jak mierzyć KPI - w jaki sposób zarządzać  i mierzyć KPI z użyciem Tableau
  • Czym jest kontekst danych - dlaczego dane powinny być pokazywane w odpowiednim kontekście.
Webinarium dostępne na żądanie
Prelegent
Michał Maliszewski
BI Consultant
Analityk biznesowy z 20 letnim doświadczeniem pracy w korporacjach takich branż jak bankowość, produkcja, FMCG i telekomunikacja. Swoje umiejętności i doświadczenie zdobywał w sprzedaży, controllingu i łańcuchu dostaw. Absolwent Ekonomii na Uniwersytecie Warszawskim. Certyfikowany Trener i Konsultant Tableau.  Wdraża, szkoli, doradza jak najlepiej wykorzystać narzędzia w biznesie.
ASTRAFOX Sp. z o. o.
ul. Poloneza 93
02-826 Warszawa
tel +48 22 355 21 60
office@astrafox.p
Firma Astrafox to najstarszy partner Tableau w Polsce posiadający największe doświadczenie we wdrażaniu i dostosowywaniu do potrzeb swoich Klientów nawet najbardziej zaawansowanych rozwiązań analitycznych. Obecnie Tableau to najlepszy system Business Intelligence. Stworzony, by zamienić setki tabel z milionami danych w piękne wykresy.