Piękna sztuka wizualizacja danych w Tableau
+48
Zobacz webinarium!
Uzupełniając formularz, wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Astrafox Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Poloneza 93 (Administrator danych). Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych.*
Jeżeli zdarza Ci się, że brakuje Ci pomysłów na ciekawe formy wizualizacji danych, nie chcesz budować kolejnego wykresu słupkowego i zastanawiasz się czym można zastąpić rozwijane pola filtrów, to zapraszamy do obejrzenia naszego webinarium.
Postaramy się zainspirować Cię do eksperymentowania z nowymi, mniej popularnymi, sposobami wizualizacji danych.

Podczas webinarium zobaczysz:
  • Typowe widoki wykorzystywane w Tableau takie jak kalendarz, czy heat mapy
  • W jaki sposób monitorować KPI w Tableau
  • Jak zastąpić tradycyjne filtry praktycznymi wizualizacjami.
Webinarium dostępne na żądanie
Prelegent
Piotr Adamczyk
Senior BI Consultant
Doświadczony analityk danych, pasjonat wizualizacji i prezentacji danych oraz oprogramowania Tableau. Miłośnik marki Audi, whiskey single malt. Lubi aktywnie spędzać czas. Trener Tableau.
ASTRAFOX Sp. z o. o.
ul. Poloneza 93
02-826 Warszawa
tel +48 22 355 21 60
office@astrafox.p
Firma Astrafox to najstarszy partner Tableau w Polsce posiadający największe doświadczenie we wdrażaniu i dostosowywaniu do potrzeb swoich Klientów nawet najbardziej zaawansowanych rozwiązań analitycznych. Obecnie Tableau to najlepszy system Business Intelligence. Stworzony, by zamienić setki tabel z milionami danych w piękne wykresy.