Od Excela do prawdziwej analityki wizualnej,
czyli jak przestać rzeźbić i zacząć malować?
Webinarium dostępne na żądanie
+48
  • Podstaw wizualizacji danych – poznasz przykłady wizualizacji i dowiesz się, jak je samodzielnie stworzyć
  • Prezentacji - zapoznamy Cię z najlepszymi praktykami prezentacji danych
  • Bezpieczeństwa - poruszymy kwestie bezpieczeństwa udostępnianych w organizacji danych
Każdego dnia podejmujemy kluczowe decyzje biznesowe. Najlepsze decyzje podejmowane są w oparciu o dane, dlatego tak ważne jest, aby posiadać pełen wgląd we wszystkie dane i z łatwością je analizować. Podczas webinarium pokażemy przykłady zastosowania Tableau oraz sposoby na szybkie uzyskiwanie informacji zawartych w różnych zbiorach danych. Dowiesz się, jak prosto możemy zadawać pytania i uzyskiwać odpowiedzi dzięki interaktywnym wizualizacjom danych. Czego się nauczysz podczas webinarium?
Prelegent
Analityk biznesowy z 20 letnim doświadczeniem pracy w korporacjach takich branż jak bankowość, produkcja, FMCG i telekomunikacja. Swoje umiejętności i doświadczenie zdobywał w sprzedaży, controllingu i łańcuchu dostaw. Absolwent Ekonomii na Uniwersytecie Warszawskim. Certyfikowany Trener  i Konsultant Tableau.  Wdraża, szkoli, doradza jak najlepiej wykorzystać narzędzia w biznesie.
Michał Maliszewski
Senior BI Consultant
ASTRAFOX Sp. z o. o.
ul. Poloneza 93
02-826 Warszawa
tel +48 22 355 21 60

office@astrafox.pl
Firma Astrafox to najstarszy partner Tableau w Polsce posiadający największe doświadczenie we wdrażaniu i dostosowywaniu do potrzeb swoich Klientów nawet najbardziej zaawansowanych rozwiązań analitycznych. Obecnie Tableau to najlepszy system Business Intelligence. Stworzony, by zamienić setki tabel z milionami danych w piękne wykresy.