Konferencja online dostępna na żądanie
Recepta na skuteczne wprowadzenie kultury danych w firmie 
Marzysz o tym, aby pracować w firmie zarządzanej przez dane, ale wciąż nie wiesz od czego zacząć? Być może posiadasz rozwiązania Business Intelligence, a mimo to na Twoje biurko wciąż trafiają prezentacje w PowerPoint i raporty w Excel?

Eksperci Astrafox podzielą się z Tobą najlepszymi praktykami związanymi z wdrożeniem kultury danych. Dowiesz się również, że na każdym poziomie organizacji masz wpływ na to, aby dane stały się centralnym elementem kultury firmy.

Wykorzystując dane jesteśmy w stanie zrozumieć, co działa, a co nie. Dzięki czemu możemy skoncentrować się na priorytetach biznesowych.
Zapisz się na wydarzenie
+48
Agenda
  • Oficjalne rozpoczęcie – Ewa Łapińska
  • Kultura pracy z danymi w organizacji – Ewa Łapińska
  • Customer Case Study - Barbara Kolasa
  • Astrabox, czyli gotowe raporty do wdrożenia w Twojej firmie – Lucyna Podębska
  • Sprawdź, czy jesteś w stanie wprowadzić zmiany w swojej organizacji. Tableau Test Drive na bazie raportu dla Explorera - Michał Maliszewski i Ryszard Tomaszewski
  • Sesja Q&A i zakończenie.
Intuicja może być zawodna, podejmuj decyzje w oparciu o dane. Z Tableau oraz ze świadomością całej firmy, jak aktualne dane są ważne, rozwinięcie Twojej organizacji będzie proste. “Truly important decisions are made by people informed by data” . 
Prelegenci
Ewa Łapińska
Senior Sales Manager ASTRAFOX
Od 10 lat pomaga klientom we wdrażaniu rozwiązań BI. Współpracuje z ponad 100 klientami i pomaga im stawać się organizacjami Data Driven. Prywatnie mama 3 dzieci i pełna optymizmu osoba, która uwielbia podróże i spotkania w dobrym towarzystwie.
Lucyna Podębska
Senior Account Manager ASTRAFOX
Wierzy w liczby i w oparciu o nie podejmuje wszelkie decyzje biznesowe. Od ponad dwudziestu lat z sukcesem realizuje strategiczne na rynku transakcje z zakresu IT, ICT oraz BI. Prywatnie żona i mama, która w wolnych chwilach relaksuje się jeżdżąc na rowerze, chodząc po górach i planując kolejne zagraniczne podróże.
Michał Maliszewski
Senior BI Consultant ASTRAFOX
Absolwent Wydziału Ekonomii UW. Miłośnik Tableau i Excela, wyznawca teorii wizualizacji. Poprzednio analityk biznesowy z 20-letnim doświadczeniem, obecnie doradza, szkoli i buduje raporty.
Ryszard Tomaszewski
BI Sales Specialist ASTRAFOX
Prawnik z wykształcenia, sprzedawca z zamiłowania, uwielbia kontakt z klientem, rozmowa to jego żywioł. Kocha jedzenie, festiwale muzyki elektronicznej oraz cytaty z polskich filmów. Szczęśliwy Tata. W wolnych chwilach szaleje na Playstation.
ASTRAFOX Sp. z o. o.
ul. Poloneza 93
02-826 Warszawa
tel +48 22 355 21 60
office@astrafox.pl

Firma Astrafox to najstarszy partner Tableau w Polsce posiadający największe doświadczenie we wdrażaniu i dostosowywaniu do potrzeb swoich Klientów nawet najbardziej zaawansowanych rozwiązań analitycznych. Obecnie Tableau to najlepszy system Business Intelligence. Stworzony, by zamienić setki tabel z milionami danych w piękne wykresy.