Jak zacząć pracę z analityką wizualną i Tableau?
Webinarium dostępne na żądanie
+48
Wizualna prezentacja danych pozwala dostrzec ukryte zależności między danymi, których wykrycie byłoby niemożliwe przy przedstawieniu ich w postaci tabel. Zapraszamy na webinarium, podczas którego poznasz intuicyjny interfejs użytkownika, zachwycający swoją prostotą i łatwością obsługi. Dowiesz się, jak w prosty sposób tworzyć atrakcyjne wizualizacje danych oraz ciekawe i wartościowe raporty, które na bieżąco mogą wspierać procesy decyzyjne w Twojej firmie. Dodatkowo zaprezentujemy, jak zacząć pracę w środowisku Tableau oraz zobaczysz wykorzystanie kilku najnowszych funkcji aplikacji, wchodzących w skład całego pakietu.
Prelegent
Absolwent WUM, specjalista zdrowia publicznego. Pierwsze doświadczenia z Tableau zdobywał uczestnicząc w prestiżowym programie Cisco Bridge, organizowanym przez światowego lidera w dziedzinie komunikacji. Obecnie pracuje w dziale Business Intelligence w Astrafox. Na co dzień wspiera klientów w doborze najlepszych rozwiązań w zakresie analityki i wizualizacji danych oraz rozwija sieć sprzedaży Tableau.
Sebastian Wareluk
BI Consultant
ASTRAFOX Sp. z o. o.
ul. Poloneza 93
02-826 Warszawa
tel +48 22 355 21 60

office@astrafox.pl
Firma Astrafox to najstarszy partner Tableau w Polsce posiadający największe doświadczenie we wdrażaniu i dostosowywaniu do potrzeb swoich Klientów nawet najbardziej zaawansowanych rozwiązań analitycznych. Obecnie Tableau to najlepszy system Business Intelligence. Stworzony, by zamienić setki tabel z milionami danych w piękne wykresy.