Jak wykorzystać pełen potencjał danych dzięki Tableau?
Webinarium dostępne na żądanie
+48
Chcesz zacząć efektywniej pracować z danymi? Zobacz, jakie możliwości daje połączenie Tableau Prep, Tableau Desktop i Tableau Server i dowiedz się, jak dzięki nim wykorzystasz pełen potencjał danych w Twojej firmie. Podczas webinarium zobaczysz:
  • Prezentację środowiska Tableau
  • Pracę w locie na źródłach danych modyfikowanych w czasie rzeczywistym w Tableau Prep i aktualizowanych podczas tworzenia raportu przez Tableau Server
  • Proces tworzenia raportu w Tableau Desktop
  • Publikację raportu na Tableau Server i Tableau Public
Prelegent
Sebastian Wareluk
BI Specialist
Absolwent WUM, specjalista zdrowia publicznego. Pierwsze doświadczenia z Tableau zdobywał uczestnicząc w prestiżowym programie Cisco Bridge, organizowanym przez światowego lidera w dziedzinie komunikacji. Obecnie pracuje w dziale Business Intelligence w Astrafox. Na co dzień wspiera klientów w doborze najlepszych rozwiązań w zakresie analityki i wizualizacji danych oraz rozwija sieć sprzedaży Tableau.
ASTRAFOX Sp. z o. o.
ul. Poloneza 93
02-826 Warszawa
tel +48 22 355 21 60

office@astrafox.pl
Firma Astrafox to najstarszy partner Tableau w Polsce posiadający największe doświadczenie we wdrażaniu i dostosowywaniu do potrzeb swoich Klientów nawet najbardziej zaawansowanych rozwiązań analitycznych. Obecnie Tableau to najlepszy system Business Intelligence. Stworzony, by zamienić setki tabel z milionami danych w piękne wykresy.