Jak przewidzieć rentowność projektów? Data Science z Tableau i Alteryx
+48
Zobacz webinarium!
Uzupełniając formularz, wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Astrafox Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Poloneza 93 (Administrator danych). Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych.*
Koszty projektów, produktów, często złożone są nie tylko z kosztów bezpośrednich. Odpowiedni model podziału kosztów wspólnych wpływa na postrzeganie marży i rentowności. 
Jest to kluczowe zagadnienie przy szacowaniu kosztów projektu, produktu czy podejmowaniu decyzji o realizacji projektu.

Podczas webinarium dowiesz się:
  • Jak wizualizować koszty projektów przy użyciu wybranych KPI
  • Jak dokładnie analizować koszty projektów w organizacji
  • Jak stosować kluczowe podziały kosztów wspólnych dla jeszcze lepszych analiz.
Webinarium dostępne na żądanie
Prelegent
Piotr Reszka
CEO Astrafox
Absolwent PW, zafascynowany Data Science, doświadczenie z wdrożeń ERP/BI. Na codzień zarządza działem BI. Po pracy poświęca czas dzieciom, bieganiu z psem i grze na gitarze.
ASTRAFOX Sp. z o. o.
ul. Poloneza 93
02-826 Warszawa
tel +48 22 355 21 60
office@astrafox.p
Firma Astrafox to najstarszy partner Tableau w Polsce posiadający największe doświadczenie we wdrażaniu i dostosowywaniu do potrzeb swoich Klientów nawet najbardziej zaawansowanych rozwiązań analitycznych. Obecnie Tableau to najlepszy system Business Intelligence. Stworzony, by zamienić setki tabel z milionami danych w piękne wykresy.