Jak budować skuteczne raporty?
Webinarium dostępne na żądanie
+48
Przygotowałeś wszystkie wizualizacje do swojego raportu, ale masz problem z połączeniem wszystkiego w jedną całość? Chciałbyś, żeby dashboard był jak najbardziej interaktywny i pozwalał użytkownikowi w prosty sposób odpowiadać na postawione pytania?

Dołącz do naszego webinarium, a dowiesz się w jaki sposób sformatować swój dashboard, tak by przygotowane wizualizacje kooperowały między sobą oraz jak ustawiać akcje by stworzyć dynamiczne sety.

Webinarium przeznaczone jest dla wszystkich użytkowników Tableau, którzy szukają sposobów na tworzenie efektywnych pulpitów biznesowych.
Prelegent
Absolwent Wydziału Ekonomii UW. Miłośnik Tableau i Excela, wyznawca teorii wizualizacji. Poprzednio Analityk biznesowy z 20-letnim doświadczeniem, obecnie doradza, szkoli i buduje raporty.
Michał Maliszewski
Senior BI Consultant
ASTRAFOX Sp. z o. o.
ul. Poloneza 93
02-826 Warszawa
tel +48 22 355 21 60

office@astrafox.pl
Firma Astrafox to najstarszy partner Tableau w Polsce posiadający największe doświadczenie we wdrażaniu i dostosowywaniu do potrzeb swoich Klientów nawet najbardziej zaawansowanych rozwiązań analitycznych. Obecnie Tableau to najlepszy system Business Intelligence. Stworzony, by zamienić setki tabel z milionami danych w piękne wykresy.