Webinarium dostępne na żądanie
Jak szybko łączyć dane z wielu źródeł? Wstęp do Alteryx.
W codziennej pracy często spotykamy się z problemami, związanymi z łączeniem, obrabianiem i czyszczeniem danych, które są nam dostarczane w dużej ilości plików excelowych. Część z nas doskonale radzi sobie z tym zadaniem, a część musi poprosić o pomoc bardziej doświadczone osoby, które pewne procesy zaprojektują i zautomatyzują. Wszyscy jednak będą zgodni co do tego, że im bardziej format pliku odbiega od ustalonego standardu, tym trudniej go obsłużyć automatyzując proces.
Podczas tego webinarium pokażemy Ci, że przy użyciu odpowiednich narzędzi z wieloma zadaniami poradzisz sobie samodzielnie. Zaoszczędzisz czas i obudzisz w sobie nowe pokłady kreatywności. Zbudujemy wspólnie proces, który połączy dane z kilkuset plików excelowych w jedną tabelę, obsługując po drodze szereg niespójności między nimi, tak, aby finalnie uzyskać spójną bazę do analizowania danych. 
Zarejestruj się!
Prelegent
Sebastian Wareluk
BI Consultant ASTRAFOX
W Astrafox łączy wiedzę z obszaru projektowania grafiki z pasją pracy analityka. Wspiera klientów w obszarze budowania raportów zgodnie z najlepszymi praktykami wizualizacji danych i komunikacji wizualnej.
ASTRAFOX Sp. z o. o.
ul. Poloneza 93
02-826 Warszawa
tel +48 22 355 21 60
office@astrafox.pl

Firma Astrafox posiada największe doświadczenie we wdrażaniu i dostosowywaniu do potrzeb swoich Klientów nawet najbardziej zaawansowanych rozwiązań analitycznych. 
+48