Webinarium dostępne na żądanie
Jak sprostać 
wyzwaniom związanym z 
zarządzaniem danymi?
Wiele firm chce i dąży do tego, aby być organizacją 
Data Driven, niestety samo wdrożenie odpowiedniego rozwiązania nie wystarczy.
Jak skutecznie zaplanować wdrożenie? Co robić w przypadku zmieniających się warunków i potrzeb? Zobacz case study „Customer Life Time Value - czyli jak wykorzystać różne narzędzia, aby znaleźć potencjał rozwoju naszej firmy”.
Zarejestruj się!
Prelegenci
Ewa Łapińska
Business Development Manager
ASTRAFOX
Od 10 lat pomaga klientom we wdrażaniu rozwiązań BI. Współpracuje z ponad 100 klientami i pomaga im stawać się organizacjami Data Driven. Prywatnie mama 3 dzieci i pełna optymizmu osoba, która uwielbia podróże i spotkania w dobrym towarzystwie.
+48
ASTRAFOX Sp. z o. o.
ul. Poloneza 93
02-826 Warszawa
tel +48 22 355 21 60
office@astrafox.pl

Firma Astrafox to najstarszy partner Tableau w Polsce posiadający największe doświadczenie we wdrażaniu i dostosowywaniu do potrzeb swoich Klientów nawet najbardziej zaawansowanych rozwiązań analitycznych. Obecnie Tableau to najlepszy system Business Intelligence. Stworzony, by zamienić setki tabel z milionami danych w piękne wykresy.
Sebastian Wareluk
R&D Director
ASTRAFOX
W Astrafox łączy wiedzę z obszaru projektowania grafiki z pasją pracy analityka. Wspiera klientów w obszarze budowania raportów zgodnie z najlepszymi praktykami wizualizacji danych i komunikacji wizualnej.