Webinarium dostępne na żądanie
Jak budować raporty na posiedzenia zarządu?
Uczestniczysz w procesie budowy raportów, które użytkownicy oglądają w postaci slajdów w prezentacji PowerPoint? Zastanawiasz się nad tym, w jaki sposób zautomatyzować ten proces, połączyć ze sobą dane z różnych źródeł i wyjść poza schemat predefiniowanych wykresów?
Podczas wydarzenia zobaczysz, jak wykorzystać nowoczesne narzędzie Business Intelligence do projektowania raportów w formie slajdów. Dowiesz się także, jak przed kolejnymi spotkaniami dane zawarte w całej prezentacji odświeżyć za pomocą jednego kliknięcia.
Jeśli każdy zarząd to dla Ciebie i Twojego zespołu kilka nieprzespanych nocy spędzonych nad przygotowywaniem prezentacji, to ten webinar jest właśnie dla Was!
Zarejestruj się na wydarzenie
Prelegent
Sebastian Wareluj
BI Consultant ASTRAFOX
W Astrafox łączy wiedzę z obszaru projektowania grafiki z pasją pracy analityka. Wspiera klientów w obszarze budowania raportów zgodnie z najlepszymi praktykami wizualizacji danych i komunikacji wizualnej.
+48
ASTRAFOX Sp. z o. o.
ul. Poloneza 93
02-826 Warszawa
tel +48 22 355 21 60
office@astrafox.pl

Firma Astrafox to najstarszy partner Tableau w Polsce posiadający największe doświadczenie we wdrażaniu i dostosowywaniu do potrzeb swoich Klientów nawet najbardziej zaawansowanych rozwiązań analitycznych. Obecnie Tableau to najlepszy system Business Intelligence. Stworzony, by zamienić setki tabel z milionami danych w piękne wykresy.