Webinarium dostępne na żądanie
Jak stać się organizacją, 
która podejmuje decyzje na podstawie danych?
Czy organizacja, w której pracujesz, podejmuje decyzje na podstawie danych? Posiadasz rozwiązanie raportowe, ale nie wszyscy użytkownicy wiedzą, jak w pełni wykorzystać jego potencjał?
Podczas webinarium dowiesz się, co oznacza bycie organizacją Data Driven, o czym należy pamiętać i jakie procesy należy wprowadzić, aby to wszystko działało. Poznasz metodologię Blueprint, która pozwoli Ci krok po kroku stać się organizacją, która podejmuje decyzję na podstawie danych – właściwych danych!
Dowiedz się, o czym należy pamiętać, aby stać się organizacją Data Driven. Spraw, by firma, w której pracujesz się rozwijała!
Zarejestruj się!
Prelegent
Ewa Łapińska
Senior Sales Manager ASTRAFOX
Od 10 lat pomaga klientom we wdrażaniu rozwiązań BI. Współpracuje z ponad 100 klientami i pomaga im stawać się organizacjami Data Driven. Prywatnie mama 3 dzieci i pełna optymizmu osoba, która uwielbia podróże i spotkania w dobrym towarzystwie.
+48
ASTRAFOX Sp. z o. o.
ul. Poloneza 93
02-826 Warszawa
tel +48 22 355 21 60
office@astrafox.pl

Firma Astrafox to najstarszy partner Tableau w Polsce posiadający największe doświadczenie we wdrażaniu i dostosowywaniu do potrzeb swoich Klientów nawet najbardziej zaawansowanych rozwiązań analitycznych. Obecnie Tableau to najlepszy system Business Intelligence. Stworzony, by zamienić setki tabel z milionami danych w piękne wykresy.