Finanse & Controlling - jak ogarnąć
chaos w danych?
Webinarium dostępne na żądanie
+48
Większość firm nie posiada zintegrowanego źródła danych do raportowania, dane finansowe, HR, zakupy, środki trwałe i płatności są w różnych systemach. Raportowanie często sprowadza się do eksportu danych do Excela i sklejaniu kolejnych plików. Takie podejście wiąże się z olbrzymią ilością manualnej powtarzalnej pracy, brakiem bezpieczeństwa, brakiem elastyczności i bałaganem w wynikach raportów. Prezentacja wyników na spotkaniach zarządczych najczęściej polega na pokazywaniu PowerPoint z przeklejonymi Excelami, bez możliwości interaktywnej zmiany i odpowiedzi na zadane pytania, których wcześniej nie przewidzieliśmy. Podczas webinarium pokażemy, jak dzięki użyciu Tableau, jesteśmy w stanie zaadresować te problemy bez angażowania działu IT tak, aby:
  • podłączyć się do wielu źródeł danych (w tym big data),
  • przygotować, zwalidować dane, zautomatyzować proces,
  • tworzyć analizy ad hoc, przygotować dashboardy controllingowe, odpowiadać na pytania do danych,
  • wykryć anomalie i pokazać je na wizualizacji,
  • dzielić się wynikami w bezpieczny sposób,
  • pracować zgodnie z data governance w organizacji.
Prelegent
Absolwent PW, zafascynowany Data Science, doświadczenie z wdrożeń ERP/BI. Na codzień zarządza działem BI. Po pracy poświęca czas dzieciom, bieganiu z psem i grze na gitarze.
Piotr Reszka
CEO
ASTRAFOX Sp. z o. o.
ul. Poloneza 93
02-826 Warszawa
tel +48 22 355 21 60

office@astrafox.pl
Firma Astrafox to najstarszy partner Tableau w Polsce posiadający największe doświadczenie we wdrażaniu i dostosowywaniu do potrzeb swoich Klientów nawet najbardziej zaawansowanych rozwiązań analitycznych. Obecnie Tableau to najlepszy system Business Intelligence. Stworzony, by zamienić setki tabel z milionami danych w piękne wykresy.