Webinarium dostępne na żądanie
Embedding, czyli raporty osadzone na Twojej stronie internetowej lub w aplikacji
Raportowanie w dzisiejszych czasach to oczywistość, ale szerszy dostęp do raportów już taki nie jest. Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, skąd biorą się raporty na stronach www i w aplikacjach? Podczas webinarium opowiem o tym, jak można wykorzystać raportowanie wewnątrz organizacji, ale także, w jaki sposób dzielić się nim ze światem zewnętrznym.
Jeżeli poszukujesz efektywnego sposobu na wykorzystanie raportów to wiedz, że na rynku istnieją gotowe rozwiązania, które mogą zwiększyć nie tylko funkcjonalność twojego produktu, ale także jego wartość.
Agenda:
  • Czym jest embedding?  
  • Teoria wizualizacji
  • Showcase osadzania kodu na stronie
  • Omówienie portalu firmowego
  • Tableau - narzędzie Business Intelligence, które wzmocni wartość Twojego produktu
  • Q&A
Zarejestruj się!
Prelegent
Ryszard Tomaszewski
Senior Sales Manager ASTRAFOX
Prawnik z wykształcenia, sprzedawca z zamiłowania, uwielbia kontakt z klientem, rozmowa to jego żywioł. Kocha jedzenie, festiwale muzyki elektronicznej oraz cytaty z polskich filmów. Szczęśliwy Tata. W wolnych chwilach szaleje na Playstation.
+48
ASTRAFOX Sp. z o. o.
ul. Poloneza 93
02-826 Warszawa
tel +48 22 355 21 60
office@astrafox.pl

Firma Astrafox to najstarszy partner Tableau w Polsce posiadający największe doświadczenie we wdrażaniu i dostosowywaniu do potrzeb swoich Klientów nawet najbardziej zaawansowanych rozwiązań analitycznych. Obecnie Tableau to najlepszy system Business Intelligence. Stworzony, by zamienić setki tabel z milionami danych w piękne wykresy.