Attach to Sekcja 2
Efektywne metody tworzenia raportów
Webinarium dostępne na żądanie
+48
Jedną z najważniejszych cech idealnego raportu jest czas w jakim jesteśmy w stanie go przygotować i dostarczyć odbiorcom oraz odpowiedni, spójny sposób prezentacji danych.

Podczas tego webinarium dowiesz się na co zwrócić uwagę na początku swojej pracy z danymi i jak w prosty sposób przygotować wartościowy dashboard. Poznasz Tableau – najlepsze narzędzie do kompleksowej analizy i wizualizacji danych.

Na webinarium zapraszamy przede wszystkim osoby początkujące, stawiające swoje pierwsze kroki w świecie analizy danych, ale również wszystkich tych, którzy chcą uporządkować swoją wiedzę i poznać ciekawe rozwiązania związane z wizualizacją danych.
Prelegent
Sebastian Wareluk
BI Specialist
Absolwent WUM, specjalista zdrowia publicznego. Pierwsze doświadczenia z Tableau zdobywał uczestnicząc w prestiżowym programie Cisco Bridge, organizowanym przez światowego lidera w dziedzinie komunikacji. Obecnie pracuje w dziale Business Intelligence w Astrafox. Na co dzień wspiera klientów w doborze najlepszych rozwiązań w zakresie analityki i wizualizacji danych oraz rozwija sieć sprzedaży Tableau.
ASTRAFOX Sp. z o. o.
ul. Poloneza 93
02-826 Warszawa
tel +48 22 355 21 60

office@astrafox.pl
Firma Astrafox to najstarszy partner Tableau w Polsce posiadający największe doświadczenie we wdrażaniu i dostosowywaniu do potrzeb swoich Klientów nawet najbardziej zaawansowanych rozwiązań analitycznych. Obecnie Tableau to najlepszy system Business Intelligence. Stworzony, by zamienić setki tabel z milionami danych w piękne wykresy.