BEZPŁATNY E-BOOK
10 dobrych praktyk tworzenia raportów na urządzenia mobilne
To, że urządzenia mobilne mają coraz większe znaczenie w naszym życiu nie jest żadną tajemnicą. Nawet w naszej pracy istnieje gro czynności, które chętniej wykonamy na telefonie niż na komputerze. Dodatkowo łatwy dostęp do danych w dowolnej chwili staje się coraz bardziej kluczowy w podejmowaniu decyzji biznesowych. Dlatego tak ważne jest tworzenie czytelnych raportów również na urządzenia mobilne, w szczególności telefony.
Co znajdziesz w środku?
Strategię budowy raportów analitycznych
/
/
Metody na zaoszczędzenie cennego miejsca na ekranie
Schemat budowy raportu na urządzenia mobilne w Tableau
/
Pobierz bezpłatnego e-booka
+48
/
O autorze
Sebastian Wareluk
BI Consultant ASTRAFOX
Pierwsze kroki w dziedzinie wizualizacji danych stawiał w programie Cisco Bridge stworzonym przez światowego lidera w dziedzinie komunikacji. Następnie dołączył do zespołu Astrafox, gdzie łączy wiedzę z obszaru projektowania grafiki z pasją pracy analityka. Wspiera klientów w obszarze budowania raportów zgodnie z najlepszymi praktykami wizualizacji danych i komunikacji wizualnej.
ASTRAFOX Sp. z o. o.
ul. Poloneza 93
02-826 Warszawa
tel +48 22 355 21 60
office@astrafox.pl

Firma Astrafox to najstarszy partner Tableau w Polsce posiadający największe doświadczenie we wdrażaniu i dostosowywaniu do potrzeb swoich Klientów nawet najbardziej zaawansowanych rozwiązań analitycznych. Obecnie Tableau to najlepszy system Business Intelligence. Stworzony, by zamienić setki tabel z milionami danych w piękne wykresy.