Dwie różne historie opowiedziane na tych samych danych
+48
Zobacz webinarium!
Uzupełniając formularz, wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Astrafox Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Poloneza 93 (Administrator danych). Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych.*
Chciałbyś dowiedzieć się jak atrakcyjnie prezentować dane i w oparciu o nie opowiedzieć ciekawą historię? Zapraszamy do obejrzenia naszego webinarium. Początkujący i średnio zaawansowani użytkownicy Tableau będą mogli zapoznać się z dwoma inspirującymi dashboardami, powstałymi w oparciu o ten sam dataset i dowiedzieć się jak zostały przygotowane.

Podczas webinarium:
  • Pokażemy jak prezentować dane w atrakcyjny i czytelny sposób
  • Opowiemy o koncepcji storytellingu i pokażemy jak ją wykorzystać w Tableau.
Webinarium dostępne na żądanie
Prelegent
Piotr Adamczyk
Senior BI Consultant
Doświadczony analityk danych, pasjonat wizualizacji i prezentacji danych oraz oprogramowania Tableau. Miłośnik marki Audi, whiskey single malt. Lubi aktywnie spędzać czas. Trener Tableau.
ASTRAFOX Sp. z o. o.
ul. Poloneza 93
02-826 Warszawa
tel +48 22 355 21 60
office@astrafox.p
Firma Astrafox to najstarszy partner Tableau w Polsce posiadający największe doświadczenie we wdrażaniu i dostosowywaniu do potrzeb swoich Klientów nawet najbardziej zaawansowanych rozwiązań analitycznych. Obecnie Tableau to najlepszy system Business Intelligence. Stworzony, by zamienić setki tabel z milionami danych w piękne wykresy.