Dlaczego większość analityków wybiera Tableau?
+48
Zobacz webinarium!
Uzupełniając formularz, wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Astrafox Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Poloneza 93 (Administrator danych). Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych.*
Zależy Ci na optymalizacji wyników Twojej firmy? Chcesz szybko reagować i potrzebujesz łatwego dostępu do danych?
Obejrzyj nagranie z naszego webinarium i dowiedz się, dlaczego Tableau jest najlepszym wyborem dla firm, które stawiają na rozwój, w kontekście raportowania. Pokażemy jak analizować dane, by oszczędzić czas i uniknąć pomyłek, oraz w jaki sposób wykorzystać pełen potencjał rozwiązań Business Intelligence.

Podczas webinarium dowiesz się:
  • Czym jest Tableau i jakie ma przewagi nad konkurencją
  • W jaki sposób formułować pytania, by uzyskiwać odpowiedzi na nie w Tableau
  • Jak zacząć wykorzystywać Tableau w swojej organizacji.
Webinarium dostępne na żądanie
Prelegent
Ewa Łapińska
Senior Sales Manager
Absolwentka Ekonomii, ewangelista Tableau w Polsce. Doradza i pomaga klientom osiągnąć korzyści z analizy danych. Odkrywa swoją drugą młodość ucząc się jazdy na rolkach i łyżwach.
ASTRAFOX Sp. z o. o.
ul. Poloneza 93
02-826 Warszawa
tel +48 22 355 21 60
office@astrafox.p
Firma Astrafox to najstarszy partner Tableau w Polsce posiadający największe doświadczenie we wdrażaniu i dostosowywaniu do potrzeb swoich Klientów nawet najbardziej zaawansowanych rozwiązań analitycznych. Obecnie Tableau to najlepszy system Business Intelligence. Stworzony, by zamienić setki tabel z milionami danych w piękne wykresy.