Data Science w zasięgu ręki – budowa modeli predykcyjnych w Alteryx
+48
Zobacz webinarium!
Uzupełniając formularz, wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Astrafox Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Poloneza 93 (Administrator danych). Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych.*
Predykcyjna analiza danych umożliwia przewidzenie wartości czy zdarzenia na podstawie danych historycznych przy użyciu różnych modeli. Odpowiednie dobranie modelu pozwala nam w prosty sposób przewidzieć istotne zdarzenia (np. utratę klienta) i w ten sposób podjąć odpowiednie działania zapobiegawcze, lub korygujące.
Obejrzyj nagranie webinarium Data Science w zasięgu ręki i poznaj sposoby budowania modeli predykcyjnych w Alteryx.

Czego się nauczysz podczas tego webinarium?
  • Podstawowe modele predykcyjne - omówimy podstawowe modele predykcyjne, przykłady wykorzystania
  • Przygotowanie danych - razem oczyścimy i przygotujemy dane do analizy predykcyjnej
  • Tworzenie procesów w Alteryx - pokażemy jak tworzyć procesy wykorzystujące metody predykcyjne w Alteryx.
Webinarium dostępne na żądanie
Prelegent
Piotr Reszka
CEO Astrafox
Absolwent PW, zafascynowany Data Science, doświadczenie z wdrożeń ERP/BI. Na codzień zarządza działem BI. Po pracy poświęca czas dzieciom, bieganiu z psem i grze na gitarze.
ASTRAFOX Sp. z o. o.
ul. Poloneza 93
02-826 Warszawa
tel +48 22 355 21 60
office@astrafox.p
Firma Astrafox to najstarszy partner Tableau w Polsce posiadający największe doświadczenie we wdrażaniu i dostosowywaniu do potrzeb swoich Klientów nawet najbardziej zaawansowanych rozwiązań analitycznych. Obecnie Tableau to najlepszy system Business Intelligence. Stworzony, by zamienić setki tabel z milionami danych w piękne wykresy.