+48
Formularz zgłoszeniowy
Uzupełniając formularz, wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Astrafox Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Poloneza 93 (Administrator danych). Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych.
Sesjach warsztatowych
/
Podczas DATA CAMP weźmiesz udział w:
Tableau Doctor - sesjach indywidualnych
/
Customer story
Faurecia, JLL, Orange i inni
/
Więcej informacji znajdziesz w agendzie
Tworzymy społeczność analityków, osób na co dzień zajmujących się analizą danych i miłośników Tableau w Polsce!
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów w tym roku organizujemy DATA CAMP by ASTRAFOX. To dwa dni pełne praktycznej wiedzy analitycznej, Tips&Tricks w Tableau, historii sukcesu naszych klientów, wymiany doświadczeń między użytkownikami Tableau i konsultacji ze specjalistami. Wszystko to w oderwaniu od zgiełku miasta w hotelu BoniFaCio w okolicach Płońska. Wieczorem tradycyjna integracja na Party with Data oraz wyłonienie zwycięzców Data Champion Competition!
Zobacz jak bawiliśmy się w zeszłym roku!
Termin: 20 - 21 maja 2019
Lokalizacja:
Hotel BoniFaCio SPA & Sport Resort, Kępa 84, k. Płońska
Informację o cenie i możliwościach noclegu znajdziesz niżej.
23
DNI
22
GODZINY
21
MINUTY
25
SEKUNDY
Do DATA CAMP pozostało:
Agenda
Dzień 1
11:00 – 12:00 Rejestracja & Check-in
12:00 – 13:00 Lunch
13:00 – 13:30 Powitanie
13:30 – 15:00 Sesja Customer story
15:00 – 15:15 Przerwa kawowa
15:15 – 15:45 Jak rozwinąć Tableau wewnątrz organizacji?
15:45 – 16:45 Faster, better, stronger – efektywne projektowanie dashboardów
16:45 – 18:30 Przerwa na relaks
18:30 – 19:30 Kolacja
19:30 – 20:00 Finał konkursu Data Champion Competition dowiedz się więcej >
20:00 – Do ostatniego tańczącego analityka Party with Data
Dzień 2
Śniadanie 8:30 – 10:00
Tableau doctor - sesje indywidualne z konsultantami 9:00 – 10:00
Konwersje licencji Tableau i przyszłość licencji Perpetual 9:30 – 10:00
Sesje warsztatowe 10:00 – 12:30
Lunch 12:30 – 13:30
Sesje warsztatowe 13:30 – 16:00
Zakończenie 16:00
Prelegenci
Absolwent Inżynierii Oprogramowania i wykładowca PW. Ekspert Visual Data Science, praktyk z bogatym doświadczeniem wdrożeń systemów Business Intelligence w Polsce i USA. Na co dzień zarządza działem BI. Po pracy poświęca czas dzieciom, bieganiu z psem i grze na gitarze.
Piotr Reszka
CEO ASTRAFOX
Piotr Adamczyk
BI Manager ASTRAFOX
Doświadczony analityk danych, pasjonat wizualizacji danych oraz oprogramowania Tableau. Absolwent ekonometrii na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Certyfikowany konsultant oraz trener Tableau.
Michał Maliszewski
Senior BI Consultant ASTRAFOX
Analityk biznesowy z 20 letnim doświadczeniem pracy w korporacjach takich branż jak bankowość, produkcja, FMCG i telekomunikacja. Swoje umiejętności i doświadczenie zdobywał w sprzedaży, controllingu i łańcuchu dostaw. Certyfikowany Trener i Konsultant Tableau. Wdraża, szkoli, doradza jak najlepiej wykorzystać narzędzia w biznesie.
Ewa Łapińska
Senior Sales Manager BI ASTRAFOX
Absolwentka Ekonomii, ewangelista Tableau w Polsce. Doradza i pomaga klientom osiągnąć korzyści z analizy danych. Odkrywa swoją drugą młodość ucząc się jazdy na rolkach i łyżwach.
Piotr Romać
BI Consultant ASTRAFOX
Łukasz Chłystowski
BI Consultant ASTRAFOX
Specjalista BI i entuzjasta wizualizacji danych. Wspiera klientów z różnych branż w tworzeniu kompleksowych rozwiązań raportowych i szkoląc użytkowników Tableau i Alteryx.
Anna Rossudowska
Product Consultant TABLEAU SOFTWARE
Przemysław Misior
Enterprise Account Manager TABLEAU SOFTWARE
Menedżer sprzedaży z ośmioletnim doświadczeniem. Praktyki nabierał jako Product Manager, koordynator projektów sprzedażowych i menedżer team’u Customer Service.
Absolwent Politechniki Warszawskiej, pasjonat sieci neuronowych. Programista i wdrożeniowiec BI. W wolnych chwilach łączy wiedzę biologiczną z algorytmami genetycznymi tworząc wirtualny ekosystem.
Rafał Bagrowski
BI Senior Analyst JLL
Michał Stocki
BI Specialist FAURECIA
“Web developer i entuzjasta wizualizacji danych. Na codzień zajmuje się tworzeniem i rozwijaniem aplikacji webowych wspomagających procesy biznesowe klientów. W wolnych chwilach rozwija swoje zainteresowania w zakresie software developmentu, kuchni (zwłaszcza tajskiej!) i pisania.
Od 2018 wspiera Faurecię w projektowaniu, rozwijaniu i wdrażaniu rozwiązań BI.  Zajmuje się całościowym przygotowaniem raportów od baz danych, poprzez obrabianie i integrację danych, po projektowanie dashboardów. Kieruje projektami rozwoju narzędzi BI dla globalnego zarządzania zasobami ludzkimi i obciążeniem pracą. Do przetwarzania danych korzysta z Alteryx’a. W swojej pracy skupia się na dostosowaniu rozwiązań pod wymagania regionalnych i globalnych użytkowników. Prywatnie miłośnik gór i żeglowania.
Cennik - konferencja + nocleg
Cena standardowa
Konferencja + miejsce w pokoju dwuosobowym 790 zł + VAT*
Rezerwacja będzie ważna dopiero w momencie uregulowania płatności.
Rezygnację z rezerwacji przyjmujemy do 10.04.2019, później płatność nie będzie zwracana.
Jeżeli masz jakieś pytania, napisz do nas na adres: tableau@astrafox.pl lub pod numerem telefonu: 601 912 064
*Jeśli chcesz być w pokoju ze znajomym z firmy, poinformuj nas o tym: monika.obrebska@astrafox.pl. W przeciwnym razie miejsca będziemy przyznawać losowo.
ASTRAFOX Sp. z o. o.
ul. Poloneza 93
02-826 Warszawa
tel +48 22 355 21 60
office@astrafox.pl
Firma Astrafox to najstarszy partner Tableau w Polsce posiadający największe doświadczenie we wdrażaniu i dostosowywaniu do potrzeb swoich Klientów nawet najbardziej zaawansowanych rozwiązań analitycznych. Obecnie Tableau to najlepszy system Business Intelligence. Stworzony, by zamienić setki tabel z milionami danych w piękne wykresy.