Dashboard controllingowy w 20 minut
Webinarium dostępne na żądanie
Tworzenie raportów controllingowych na ogół kojarzy się z mozolną pracą polegającą integracji danych z systemu ERP i innych źródeł i tworzeniu różnych zestawień w Excelu, w większości przy użyciu skomplikowanych tabel. Już 10 października dołącz do naszego webinarium na żywo i przekonaj się, że wcale nie musi tak być! Podczas webinarium pokażemy, jak podłączyć się do systemu Comarch ERP opartego o bazę danych MS SQL oraz uzyskać dostęp do:
  • danych sprzedażowych, które umożliwią tworzenie analiz sprzedaży w czasie do klientów, pokazać retencje i wykryć nieodsprzedane obszary;
  • danych o płatnościach, w celu pokazania wiekowania należności z dokładnością do klientów i pojedynczych dokumentów
  • danych księgowych, aby przeanalizować rachunek wyników w ujęciu wielu lat
+48
Prelegent
Piotr Reszka
CEO Astrafox
Absolwent Inżynierii Oprogramowania i wykładowca PW. Ekspert Visual Data Science, praktyk z bogatym doświadczeniem wdrożeń systemów Business Intelligence w Polsce i USA. Na co dzień zarządza działem BI. Po pracy poświęca czas dzieciom, bieganiu z psem i grze na gitarze.
ASTRAFOX Sp. z o. o.
ul. Poloneza 93
02-826 Warszawa
tel +48 22 355 21 60

office@astrafox.pl
Firma Astrafox to najstarszy partner Tableau w Polsce posiadający największe doświadczenie we wdrażaniu i dostosowywaniu do potrzeb swoich Klientów nawet najbardziej zaawansowanych rozwiązań analitycznych. Obecnie Tableau to najlepszy system Business Intelligence. Stworzony, by zamienić setki tabel z milionami danych w piękne wykresy.