Czy można wizualizować dane finansowe?
Webinarium dostępne na żądanie
+48
W przypadku danych sprzedażowych nikt nie ma wątpliwości, że można je prezentować wizualnie. Dlaczego w takim razie tak częstą opinią jest, że dane finansowe prezentować można wyłącznie w postaci tabel? Wynika to najczęściej z faktu, że często w danych finansowych porównujemy wskaźniki w czasie, porównujemy je do innych wskaźników czy badamy ich udziały.

Podczas webinarium pokażemy, jak dzięki Tableau można wizualizować nawet najbardziej skomplikowane dane finansowe, jak tworzyć odpowiednie KPI i budować czytelne raporty finansowe.
Prelegent
Absolwent Wydziału Ekonomii UW. Miłośnik Tableau i Excela, wyznawca teorii wizualizacji. Poprzednio Analityk biznesowy z 20-letnim doświadczeniem, obecnie doradza, szkoli i buduje raporty.
Michał Maliszewski
Senior BI Consultant
ASTRAFOX Sp. z o. o.
ul. Poloneza 93
02-826 Warszawa
tel +48 22 355 21 60

office@astrafox.pl
Firma Astrafox to najstarszy partner Tableau w Polsce posiadający największe doświadczenie we wdrażaniu i dostosowywaniu do potrzeb swoich Klientów nawet najbardziej zaawansowanych rozwiązań analitycznych. Obecnie Tableau to najlepszy system Business Intelligence. Stworzony, by zamienić setki tabel z milionami danych w piękne wykresy.