Analityka wizualna w dziale HR
Webinarium dostępne na żądanie
+48
•    usprawnienie zarządzania kadrami,
•    usprawnienie metod kompensacji pracowników,
•    usprawnienie procesu rekrutacji.
Ilość danych w dziale HR rośnie z dnia na dzień. Chcesz dowiedzieć się, jak sprawnie analizować te dane i zacząć podejmować decyzje w oparciu o nie, bez posiadania wiedzy technicznej? Zobacz webinarium „Analityka wizualna w dziale HR”, podczas którego dowiesz się, jak zacząć wykorzystywać analitykę w działach HR i w jaki sposób może ona Ci pomóc w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Poruszymy trzy obszary:
Prelegent
Absolwent Inżynierii Oprogramowania i wykładowca PW. Ekspert Visual Data Science, praktyk z bogatym doświadczeniem wdrożeń systemów Business Intelligence w Polsce i USA. Na co dzień zarządza działem BI. Po pracy poświęca czas dzieciom, bieganiu z psem i grze na gitarze.
Piotr Reszka
CEO Astrafox
ASTRAFOX Sp. z o. o.
ul. Poloneza 93
02-826 Warszawa
tel +48 22 355 21 60

office@astrafox.pl
Firma Astrafox to najstarszy partner Tableau w Polsce posiadający największe doświadczenie we wdrażaniu i dostosowywaniu do potrzeb swoich Klientów nawet najbardziej zaawansowanych rozwiązań analitycznych. Obecnie Tableau to najlepszy system Business Intelligence. Stworzony, by zamienić setki tabel z milionami danych w piękne wykresy.