Webinarium dostępne na żądanie
KPI - czyli o tym, jak tworzyć, porównywać i wizualizować najważniejsze wskaźniki
Poprawnie zaprojektowane raporty, tworzone w postaci dashboardów czy rozbudowanych linii storytellingowych, są zbudowane w sposób, który pozwala użytkownikom na spojrzenie na dane z perspektywy ogólnych wartości najważniejszych wskaźników, a następnie na analizowanie coraz bardziej szczegółowych danych. Takie podejście umożliwia obserwowanie istotnych czynników wpływających na wartości liczb opisujących efektywność naszego biznesu.
Podczas webinarium zastanowimy się nad tym, jak stworzyć i zwizualizować wskaźniki, które połączone ze sobą na jednym dashboardzie, stworzą ogólny obraz tego, co dzieje się w naszych danych. Dzięki temu będziesz w stanie podjąć decyzje o kierunku rozbudowy raportowania, którego celem będzie efektywne kontrolowanie mocnych stron naszego biznesu i odpowiednie stymulowanie tych słabszych.
Zarejestruj się!
Prelegent
Sebastian Wareluk
BI Consultant ASTRAFOX
W Astrafox łączy wiedzę z obszaru projektowania grafiki z pasją pracy analityka. Wspiera klientów w obszarze budowania raportów zgodnie z najlepszymi praktykami wizualizacji danych i komunikacji wizualnej.
+48
ASTRAFOX Sp. z o. o.
ul. Poloneza 93
02-826 Warszawa
tel +48 22 355 21 60
office@astrafox.pl

Firma Astrafox to najstarszy partner Tableau w Polsce posiadający największe doświadczenie we wdrażaniu i dostosowywaniu do potrzeb swoich Klientów nawet najbardziej zaawansowanych rozwiązań analitycznych. Obecnie Tableau to najlepszy system Business Intelligence. Stworzony, by zamienić setki tabel z milionami danych w piękne wykresy.