Attach to Sekcja 1
Dotychczas 80% czasu pracy analityków pochłaniało przygotowanie i łączenie danych z różnych źródeł, a tylko 20% poświęcali oni na ich rzeczywistą analizę. Alteryx odwraca te proporcje. To rozwiązanie, dzięki któremu zadania, które dotychczas zajmowały tygodnie, dziś realizuje się w zaledwie kilka godzin.

Porządkowanie i łączenie informacji z różnych źródeł z Alteryx staje się łatwe i intuicyjne. Alteryx pozwala błyskawicznie łączyć informacje z wielu źródeł, np. arkuszy kalkulacyjnych, a także atrakcyjnie je wizualizować i natychmiast prezentować wyniki.

Analitycy pokochali Alteryx, ponieważ uniezależnił ich od specjalistów IT w procesie przygotowywania danych. W raporcie Gartner’s z 2015 roku narzędzie to zostało określone jako wizjonerskie i wysoko ocenione, ponieważ odpowiada na wszystkie potrzeby analityki biznesowej.

Po uzupełnieniu formularza rejestracyjnego zostaniesz przekierowany na stronę ALTERYX skąd będziesz mógł bezpłatnie pobrać oprogramowanie.
Nowoczesny system do przygotowania danych i zaawansowanej analizy
Alteryx: ETL i Data Science w jednym
Pobierz Alteryx
+48
Klikając “Pobierz Alteryx” wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Astrafox Sp. z o.o. (Warszawa, ul. Taborowa 8) powyższych danych osobowych w celach promocyjnych, informacyjnych, reklamowych i marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych oraz na przesyłanie na podany adres email informacji handlowych od Astrafox Sp. z o.o.
Poznaj Alteryx!
ASTRAFOX Sp. z o. o.
ul. Taborowa 8
02-699 Warszawa
tel +48 22 355 21 60
office@astrafox.pl
Od 1999 roku dostarczamy organizacjom wiedzę oraz nowoczesne technologie pozwalające sprawnie podejmować trafne decyzje biznesowe na podstawie danych.